parking lotnisko Pyrzowice Katowice

Zostaw samochód w dobrych rękach

PERI Parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice to miejsce, w którym łączymy niskie ceny z najwyższą jakością obsługi. Wszystko po to, by zapewnić Ci spokojną i komfortową podróż, bez zmartwień o pozostawiony samochód.

Nasza firma powstała w 2012 r. Od samego początku stawiamy na wygodne rozwiązania, bezpieczeństwo i sprawną obsługę. Oferujemy błyskawiczny transfer z i na lotnisko, kompleksowo zabezpieczony teren parkingu i wygodną rezerwację online. Dla klientów, którzy chcą ochronić swój samochód przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, przygotowaliśmy miejsca postojowe pod wiatami i w garażach. W razie jakichkolwiek problemów technicznych służymy również obsługą w naszym warsztacie – także podczas wyjazdu.

Z myślą o spokojnej podróży

Te i wiele innych udogodnień w naszej ofercie sprawiają, że rocznie na naszym parkingu pod lotniskiem Katowice-Pyrzowice staje ok. 1500 samochodów. To wiele uśmiechów zadowolonych klientów, którzy zaufali nam, pozostawiając pod opieką swoje pojazdy. Tego zaufania nie zawiedliśmy ani razu. Sprawdź opinie naszych klientów i przekonaj się sam.

Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy i biura turystyczne. Jesteśmy gotowi nawet na duże wyzwania – zorganizowaliśmy już przyjazd 30 samochodów w jednym czasie oraz sprawny transfer na lotnisko, pięcioma busami VW Transporter T5. W PERI wiemy, jak zadbać o komfortową podróż i perfekcyjną organizację, a wygodną obsługę internetową docenili profesjonaliści, przyznając nam certyfikat Firmy Przyjaznej Internautom.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc postojowych online!

PERI Parking: tani parking pod lotniskiem Katowice-Pyrzowice