parking pod lotniskiem Pyrzowice

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Jeśli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy o przygotowanie danych i przekazanie ich pracownikowi po przyjeździe na parking. Dokument będzie wydany przy odbiorze samochodu.

Czy wcześniejsza rezerwacja jest wymagana?

Tylko dokonując rezerwacji online lub telefonicznie, mają Państwo 100% pewność otrzymania miejsca na naszym parkingu przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. Do rezerwacji zachęcamy, jeśli chcecie mieć Państwo gwarancję wygodnej, spokojnej i bezpiecznej podróży bez zmartwień o pozostawiony samochód – szczególnie w okresie wakacji, długich weekendów itp.

Oczywiście możliwe jest również skorzystanie z parkingu bez rezerwacji, prosto z ulicy. Trzeba się jednak liczyć z tym, że wszystkie miejsca mogą być już zajęte.

Jak odbywa się transfer na i z lotniska?

Nasz samochód transferowy mieści 8 osób + kierowcę i jest dostępny 24 godziny na dobę. PERI Parking od lotniska Katowice-Pyrzowice dzieli zaledwie 1300 m – pod terminal dojeżdżamy nawet w 3 minuty. Aby zadbać o sprawny i spokojny transfer, prosimy o przyjazd na parking kwadrans przed planowanym czasem przybycia na lotnisko.

Po przylocie i odebraniu bagażu prosimy o kontakt telefoniczny z obsługą parkingu.

Jak mogę dokonać zapłaty za parking?

Przyjmujemy płatności gotówką (w dniu przyjazdu na parking), przelewem, kartą lub online, przy dokonywaniu rezerwacji.

Czy mogę liczyć na pomoc w razie problemów z samochodem?

Oczywiście! W razie jakichkolwiek problemów z uruchomieniem pojazdu po powrocie nasi pracownicy służą pomocą. Na miejscu posiadamy m.in. kable rozruchowe i kompresor, a także doskonale wyposażony warsztat, w którym poradzimy sobie z usterkami.

Chciałbym ubezpieczyć swój samochód podczas postoju – czy to możliwe?

Tak. Cena postoju obejmuje już pełny pakiet ubezpieczenia: od wandalizmu, kradzieży, szkód losowych oraz OC parkingu. Dodatkowo posiadamy również polisę ubezpieczeniową od szkód spowodowanych warunkami atmosferycznymi jak np. gradobicie (obowiązuję przy tym udział własny – franszyza o wartości 1000zł).

Czy moje miejsce będzie na pewno dostępne po złożeniu rezerwacji?

Tak. W ciągu 24h osobiście potwierdzamy każdą złożoną rezerwację online, jeśli rezerwujesz miejsce telefonicznie otrzymasz od razu informację czy w tym terminie są wolne miejsca.